Nazwa zawodów: |
V Ĺwierczyniecki Bieg Uliczny o Puchar WĂłjta Gminy |
Miejsce i termin: | Ĺwierczyniec, 2019-07-13 |
Organizator: | Ochotnicza StraĹź PoĹźarna Ĺwierczyniec
Krzysztof Komandera â Radny Gminy Bojszowy Mariusz Orocz- Radny Gminy Bojszowy, Damian Klimek- Naczelnik OSP Ĺwierczyniec tel.514-592-807 |
Opis zawodów: | 13 lipiec 2019 r. (sobota) start wspĂłlny o godz.16:00 w ĹwierczyĹcu, ul. Klubowa 5a (OSP Ĺwierczyniec). â DĹugoĹÄ trasy 10 000 m, â Bieg oraz wyĹcig na rolkach odbÄdzie sie ulicami: KlubowÄ (start), BarwnÄ , KrÄtÄ , WiklinowÄ , KorzenickÄ , Cichym KÄ cikiem, DÄ browÄ , BrzozowÄ , TrzcinowÄ , BarwnÄ , KlubowÄ (meta). â Biuro zawodĂłw czynne bÄdzie w godz. od 13:00 â 15:00 na placu przed OSP Ĺwierczyniec przy ul. Klubowej 5a. |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Äwiertnia Monika | Bielsko-BiaĹa | Rolki – 10 km | LUCE TEAM | TAK |
2 | Bajkacz Krzysztof | Gliwice | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
3 | Bakajew Grzegorz | LÄdziny | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
4 | Balura Edyta | LÄdziny | Bieg – 10 km | BiegnÄ Byle Dobiec | NIE |
5 | BaĹaziĹski PaweĹ | MysĹowice | Bieg – 10 km | Mors Hubertus MysĹowice | TAK |
6 | BanaĹ Katarzyna | MikoĹĂłw | Bieg – 10 km | Viking Training Center | TAK |
7 | BÄ k Krzysztof | MysĹowice | Bieg – 10 km | Night Runners Zabrze | NIE |
8 | BÄ kowski MichaĹ | JastrzÄbie-ZdrĂłj | Bieg – 10 km | Wisager Active Team | NIE |
9 | Besztocha Marcin | LÄdziny | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
10 | Besztocha Jadwiga | LÄdziny | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
11 | Bialik Artur | Katowice | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
12 | BiaĹkowski PrzemysĹaw | Tychy | Bieg – 10 km | Magna Formpol Running Team | TAK |
13 | Bijak Anna | DÄ browa GĂłrnicza | Rolki – 10 km | Silesia Skating | NIE |
14 | Biskup Anna | Ornontowice | Bieg – 10 km | STS Biegaton MikoĹĂłw | NIE |
15 | Biskup Artur | BieruĹ | Bieg – 10 km | Gryfno Familia | NIE |
16 | Biskup Artur | BieruĹ | Bieg – 10 km | Gryfno Familia | TAK |
17 | BĹahut MaĹgorzata | Bielsko-BiaĹa | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
18 | Bobla Walenty | BieruĹ | Bieg – 10 km | Na Maxa dla Franka i Maxa | NIE |
19 | Boduch Mariusz | ĹwierczĂłw | Bieg – 10 km | NKB ZRYW NamysĹĂłw | NIE |
20 | BogumiĹ Sebastian | Tychy | Bieg – 10 km | Heiztechnik Team | NIE |
21 | Bogus Ĺukasz | BieruĹ | Bieg – 10 km | czarne owce | TAK |
22 | Borodin Robert | Tychy | Rolki – 10 km | Magna Formpol Runinng Team | TAK |
23 | BoroĹ Tomek | Tychy | Bieg – 10 km | RUNHOGS Tychy | TAK |
24 | BoroĹ Luiza | Tychy | Bieg – 10 km | RUNHOGS Tychy | NIE |
25 | Boryczka Szymon | Miedzyrzecze | Bieg – 10 km | PoWoli do celu | NIE |
26 | Boryczka Olivier | Miedzyrzecze | Rolki – 10 km | Brak | NIE |
27 | Brandys Aneta | Tychy | Rolki – 10 km | parkrun Tychy | NIE |
28 | Brudny Grzegorz | Pszczyna | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
29 | BryĹ Piotr | Ĺwierczyniec | Bieg – 10 km | RUNHOGS Tychy | NIE |
30 | Bubula Aleksandra | KrakĂłw | Rolki – 10 km | Brak | TAK |
31 | BuchaĹa Andrzej | LÄdziny | Rolki – 10 km | ĹWIERCZYNIEC RUNNING | TAK |
32 | Buczek PaweĹ | Tychy | Bieg – 10 km | Lake Runners | NIE |
33 | Buczek PaweĹ | Tychy | Bieg – 10 km | Lake Runners | TAK |
34 | BugaĹski Damian | DÄ browa GĂłrnicza | Bieg – 10 km | Carbon OCR Racing Team | NIE |
35 | BukaĹa JarosĹaw | BieruĹ | Bieg – 10 km | Chwalisz Czy Nie Chwalisz – Lotej z Nami | TAK |
36 | Bula Justyna | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
37 | Bulanda Andrzej | BieruĹ | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
38 | Burakowski Kazimierz | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
39 | Bury Krzysztof | WisĹa | Bieg – 10 km | Run-log.com | NIE |
40 | Buturla SĹawomir | Tychy | Bieg – 10 km | Viking Training Center | TAK |
41 | Chmielewski Artur | Tychy | Bieg – 10 km | Team Papry | NIE |
42 | Chmielorz JĂłzef | LÄdziny | Bieg – 10 km | Carbon OCR Racing Team | TAK |
43 | Chodukiewicz Daniel | Bielsko BiaĹa | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
44 | Chrapkiewicz Marek | Pszczyna | Bieg – 10 km | Szwagry Team Pszczyna | TAK |
45 | Chrobok Marcin | OĹwiÄcim | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
46 | Chudy Dawid | Orzesze | Bieg – 10 km | Dla dobrej zabawy | TAK |
47 | Chudy Krzysztof | Orzesze | Bieg – 10 km | Magna Formpol Runing team | TAK |
48 | Cierniak Klaudia | Orzesze | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
49 | Cierniak Tomasz | Orzesze | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
50 | CimaĹa Beata | BieruĹ | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
51 | Codogni Tomasz | Bojszowy | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
52 | Colik Przemyslaw | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
53 | Czader Anna | Bielsko-BiaĹa | Bieg – 10 km | KS AZS AWF KrakĂłw | NIE |
54 | Czapiewski Janusz | BieruĹ | Bieg – 10 km | BieruĹ biega | NIE |
55 | Czech Sylwia | Piasek | Rolki – 10 km | WILD RUNNERS CLUB | NIE |
56 | Czernik Anna | Tychy | Bieg – 10 km | #kopytkawbiegu | NIE |
57 | Danel Adam | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
58 | Dawid MichaĹ | Tychy | Bieg – 10 km | Lake Runners | TAK |
59 | DÄbowski Marek | Tychy | Bieg – 10 km | PwC SDC Runners Team | TAK |
60 | DÄ browiecka Agata | Sosnowiec | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
61 | Ddka Agnieszka | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
62 | DĹugaj Damian | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
63 | DĹugajczyk Dawid | Ĺwierczyniec | Rolki – 10 km | Brak | NIE |
64 | DorszyĹski Arkadiusz | Ruda ĹlÄ ska | Rolki – 10 km | Silesia Skating | NIE |
65 | DrÄ g Grzegorz | Tychy | Bieg – 10 km | Magna formpol running team | TAK |
66 | Durok Wojciech | Jankowice | Bieg – 10 km | KAC RUNNERS | TAK |
67 | Dybich Ola | Sosnowiec | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
68 | Dziubany Tomasz | Warszawa | Bieg – 10 km | 1971 | TAK |
69 | Ficek Katarzyna | Katowice | Bieg – 10 km | Frelki | NIE |
70 | Fidor Damian | Tychy | Bieg – 10 km | RUNHOGS Tychy | TAK |
71 | Fidor Marzena | Tychy | Bieg – 10 km | RUNHOGS Tychy | TAK |
72 | Fidor MichaĹ | Tychy | Bieg – 10 km | RUNHOGS Tychy | TAK |
73 | FigoĹuszka Dawid | Studzienice | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
74 | Flisiak Jakub | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
75 | Foksa Marek | OstrzeszĂłw | Bieg – 10 km | Borki Morawa | NIE |
76 | Forreiter Oskar | Bojszowy | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
77 | Frej Adam | ĹÄ ka | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
78 | Frydrysiak Sylwia | Katowice | Bieg – 10 km | Huragan Ligota | NIE |
79 | Fuks Barbara | Tychy | Bieg – 10 km | RUNHOGS Tychy | TAK |
80 | Gajda Krzysztof | Bojszowy | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
81 | Gajewski RafaĹ | MysĹowie | Bieg – 10 km | BWM | TAK |
82 | GaĹosz Adam | AndrychĂłw | Rolki – 10 km | elspeed | NIE |
83 | Garyga Ĺukasz | Gliwice | Bieg – 10 km | RUNHOGS Tychy | TAK |
84 | Gawlas Jan | JastrzÄbie | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
85 | GÄ dek Wojciech | Ĺťory | Rolki – 10 km | Silesia Skating | TAK |
86 | GÄ dek Katarzyna | Ĺťory | Rolki – 10 km | Silesia Skating | TAK |
87 | GiedwiĹĹo Marta | Tychy | Rolki – 10 km | Brak | TAK |
88 | GĹÄ bek Edyta | Äwiklice | Bieg – 10 km | Spot Pszczyna | TAK |
89 | GĹÄ bek Agnieszka | Äwiklice | Bieg – 10 km | Spot Pszczyna | TAK |
90 | GocaĹek WiesĹaw | Tychy | Bieg – 10 km | BYLE DO PRZODU MW | TAK |
91 | GoĹba Ryszard | Tychy | Bieg – 10 km | Viking Training Center | TAK |
92 | Gorol Maria | Bojszowy Nowe | Rolki – 10 km | Brak | NIE |
93 | Gotz Henryk | Jankowice | Bieg – 10 km | Jankowice BiegajÄ | TAK |
94 | Grab Grzegorz | Ĺwierczyniec | Bieg – 10 km | brak | NIE |
95 | Grad Dariusz | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
96 | Gralak Adam | LÄdziny | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
97 | Gregorczyk Marcin | MikoĹĂłw | Rolki – 10 km | Sts Biegaton MikoĹĂłw Kia- Etrans | NIE |
98 | Gregorczyk Marcin | MikoĹĂłw | Rolki – 10 km | Kia Etrans Sts Biegaton MikoĹĂłw | NIE |
99 | HaĹnik Daria | BieruĹ | Bieg – 10 km | Ĺwierszczyniec Running | NIE |
100 | Hamik RafaĹ | CheĹm ĹlÄ ski | Bieg – 10 km | Hamster Team | TAK |
101 | Harazin Janusz | PawĹowice | Bieg – 10 km | 2 Tm 4,7 | TAK |
102 | Helios Aleksandra | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
103 | Hernas Kamil | Tychy | Bieg – 10 km | Lake Runners | TAK |
104 | Herok Renata | Tychy | Bieg – 10 km | RUNHOGS Tychy | TAK |
105 | Izydorczyk Robert | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
106 | JagieĹa Grzegorz | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
107 | Jakubiec Mateusz | Buczkowice | Bieg – 10 km | BB RUNNERS | TAK |
108 | Jamroz Katarzyna | Wola | Bieg – 10 km | BiegnÄ Byle Dobiec | TAK |
109 | Jaros Wojciech | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
110 | JarzÄbska Izabela | CzeladĹş | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
111 | JasiĹski Krzysztof | Ĺwierczyniec/ Tychy | Bieg – 10 km | Ĺwierczyniec Runing | NIE |
112 | Jasinski Krzysztof | Bojszowy Nowe | Bieg – 10 km | BiegnÄ Byle Dobiec | TAK |
113 | JÄdrocha Karolina | Klucze | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
114 | JÄdrzejewski Tadeusz | Katowice | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
115 | Jokiel Tomasz | Ĺwierczyniec | Bieg – 10 km | Ĺwierczyniec Running | NIE |
116 | Kabot Mateusz | Bojszowy | Bieg – 10 km | Events_Factory_MK | NIE |
117 | Kaczor Bastek | Tychy | Bieg – 10 km | RUNHOGS Tychy | NIE |
118 | Kaczor Sebastian | Tychy | Bieg – 10 km | RUNHOGS Tychy | NIE |
119 | Kaczor Sebastian | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
120 | Kadula Piotr | Jaworzno | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
121 | Kajtoch Jolanta | BieruĹ | Bieg – 10 km | BIE – RUN | NIE |
122 | Kajzer Grzegorz | Bojszowy | Bieg – 10 km | More Club | NIE |
123 | Kalinowska-Kubala Kalina | Katowice | Bieg – 10 km | Magna Formpol Running Team | TAK |
124 | KaĹÄka Sandra | Bojszowy Nowe | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
125 | KaĹmuk Marcin | Tychy | Bieg – 10 km | MAGNA FORMPOL RUNNING TEAM | TAK |
126 | KaĹuĹťa Arkadiusz | BieruĹ | Bieg – 10 km | Inzynieria Biegania Team | NIE |
127 | KaĹuĹźa Tomasz | Tychy | Bieg – 10 km | Magna Formpol Running Team | TAK |
128 | Kania Krystyna | Bielsko-BiaĹa | Bieg – 10 km | 1950 | NIE |
129 | Kania Krystyna | Bielsko_biala | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
130 | Kapela Piotr | Bojszowy Nowe | Bieg – 10 km | Laski Wino i Kaayno | NIE |
131 | Kapela Piotr | Bojszowy Nowe | Bieg – 10 km | Laski Wino i Kasyno | TAK |
132 | Kapica Tomasz | Ĺwierczyniec | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
133 | KapĹon Magdalena | Bojszowy | Bieg – 10 km | TAK | |
134 | KapĹon Marek | Bojszowy | Bieg – 10 km | Mors Hubertus | TAK |
135 | KaraĹ Ĺukasz | Katowice | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
136 | Karkoszka Andrzej | Tychy | Bieg – 10 km | Kiwi klub | NIE |
137 | Kawulak Iwona | Bojszowy Nowe | Bieg – 10 km | Swierczyniecki running | NIE |
138 | KÄ kol-Wojtas Katarzyna | Wola | Bieg – 10 km | PoWoli do Celu | NIE |
139 | KÄ kol-Wojtas Katarzyna | Wola | Bieg – 10 km | PoWoli do Celu | TAK |
140 | KÄsoĹ MichaĹ | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
141 | KieĹbasiĹski Arkadiusz | Pszczyna | Bieg – 10 km | Aktywa Pszczyna | NIE |
142 | KieĹbasiĹski Arkadiusz | Pszczyna | Bieg – 10 km | Aktywa Pszczyna | NIE |
143 | KieĹkowska Maria | Pszczyna | Bieg – 10 km | Aktywna Pszczyna | TAK |
144 | KliĹ Patrycja | Bielsko-BiaĹa | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
145 | Klyta Beata | Tychy | Rolki – 10 km | Brak | TAK |
146 | Knopek BartĹomiej | BieruĹ | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
147 | Kolonko Roksana | MiÄdzyrzecze | Bieg – 10 km | Speed Team Brzeszcze | NIE |
148 | KoĹlacz Katarzyna | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
149 | Komorowska Ĺťaneta | LÄdziny | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
150 | Kost Alicja | Ĺwierczyniec | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
151 | Kostka Joanna | Bojszowy Nowe | Bieg – 10 km | Ĺwierczyniec Running | NIE |
152 | Kostka Jacek | Ĺwierczyniec | Bieg – 10 km | Ĺwierczyniec Running | NIE |
153 | Kowal Robert | BieruĹ Stary | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
154 | Kowalczyk Wojciech | Tychy | Bieg – 10 km | Viking Training Center | TAK |
155 | Kowalczyk Piotr | Tychy | Bieg – 10 km | Team Papry | TAK |
156 | Kowalski RafaĹ | DÄ browa GĂłrnicza | Bieg – 10 km | BKB | NIE |
157 | Kowalski MikoĹaj | Ornontowice | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
158 | KozioĹ Magdalena | Tychy | Bieg – 10 km | RUNHOGS Tychy | TAK |
159 | KozioĹ Tomasz | Tychy | Bieg – 10 km | RUNHOGS Tychy | TAK |
160 | KozĹowski Ĺukasz | Tychy | Bieg – 10 km | Kopytkawbiegu | NIE |
161 | Krajewski Mariusz | MikoĹĂłw | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
162 | KruszyĹski Tomasz | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
163 | Kubica Dariusz | MysĹowice | Rolki – 10 km | Brak | TAK |
164 | Kubica Marek | MysĹowice | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
165 | Kucharek Grzegorz | DÄ browa GĂłrnicza | Rolki – 10 km | Brak | NIE |
166 | Kucharek Grzegorz | DÄbrowa GĂrnicza | Rolki – 10 km | Brak | NIE |
167 | KuchciĹska Dominika | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
168 | Kuchta Mateusz | Bojszowy Nowe | Rolki – 10 km | Brak | NIE |
169 | Kuciel Robert | Bolecin | Bieg – 10 km | Running BolÄcin | NIE |
170 | KukliĹski Jakub | KrakĂłw | Bieg – 10 km | IrunMaiden Team | TAK |
171 | Kurzeja Bartosz | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
172 | Kyrcz MirosĹaw | Dankowice | Bieg – 10 km | MirasTEAM | TAK |
173 | Labe Andrzej | Czeladz | Bieg – 10 km | saturn czeladz | TAK |
174 | Laby Ewa | MysĹowice | Rolki – 10 km | Brak | TAK |
175 | Latusek Krzysztof | Tychy | Bieg – 10 km | Kalafior | TAK |
176 | Lebuda Grzegorz | Tychy | Bieg – 10 km | Team Papry | TAK |
177 | Lebuda Sylwia | Tychy | Bieg – 10 km | TeamPapry | TAK |
178 | LeszczyĹska Elzbieta | Bojszowy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
179 | LeszczyĹski Mariusz | Bojszowy | Rolki – 10 km | Brak | TAK |
180 | Lewandowski Mateusz | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
181 | Liberka Kamil | Bojszowy | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
182 | Lip Monika | Katowice | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
183 | LitwiĹska BoĹźena | Tychy | Bieg – 10 km | BiegnÄ Byle Dobiec | NIE |
184 | LitwiĹski SĹawomir | Tychy | Bieg – 10 km | BiegnÄ Byle Dobiec | TAK |
185 | Ĺťelech Grzegorz | Wola | Bieg – 10 km | PoWoli do celu | TAK |
186 | ĹťoĹna Piotr | Ĺwierczyniec | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
187 | ĹťoĹna Barbara | Tychy | Rolki – 10 km | Brak | TAK |
188 | Ĺťuczek Patryk | Tychy | Bieg – 10 km | RUNHOGS Tychy | TAK |
189 | Ĺťuk Marcin | Tychy | Bieg – 10 km | Danone run team | TAK |
190 | Ĺťur Marek | ĹÄ ka | Bieg – 10 km | Kac Runners | NIE |
191 | Ĺťurawik Daniel | Jaworzno | Bieg – 10 km | PPI SYSTEMY-GRZEWCZE | NIE |
192 | Ĺťurawik Daniel | Jaworzno | Bieg – 10 km | PPI SYSTEMY-GRZEWCZE | TAK |
193 | Lysko Jerzy | Bojszowy | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
194 | Ĺatacz BartĹomiej | Bukowno | Bieg – 10 km | Mike Pukuotukas Gang | TAK |
195 | Ĺugowska Marzena | Tychy | Bieg – 10 km | Kieta | TAK |
196 | Ĺugowska Marzena | Tychy | Bieg – 10 km | BiegnÄ byle dobiec | NIE |
197 | Ĺukasik PaweĹ | LÄdziny | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
198 | Ĺukowicz Piotr | Dankowice | Bieg – 10 km | Rozbbiegane Komorowice | NIE |
199 | ĹwiÄ der Adam | Przecieszyn | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
200 | ĹwiÄtochowska Wioletta | KnurĂłw | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
201 | Ĺwiderska Anna | Wola | Bieg – 10 km | PoWoli do Celu | NIE |
202 | Ĺwiderska Anna | Wola | Bieg – 10 km | PoWoli do Celu | TAK |
203 | Ĺwieca Marcin | GĂłrki Wielkie | Bieg – 10 km | Fundacja Pomocy Goldenom “Aurea” | NIE |
204 | Ĺwierczek Anna | Katowice | Bieg – 10 km | Boot Camp Polska | TAK |
205 | Machnik Kinga | Bojszowy Nowe | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
206 | Machulec Daria | LÄdziny | Rolki – 10 km | Brak | TAK |
207 | Machulec Daria | LÄdziny | Rolki – 10 km | Brak | NIE |
208 | Maciejczyk Karolina | Dankowice | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
209 | MacioĹ Sebastian | BieruĹ | Bieg – 10 km | TTA BieruĹ | NIE |
210 | MacioĹ Sebastian | BieruĹ | Bieg – 10 km | TTA BieruĹ | NIE |
211 | Madejewska Ewa | KrakĂłw | Rolki – 10 km | Brak | TAK |
212 | Malina Michalina | Bojszowy | Bieg – 10 km | GTS Bojszowy | NIE |
213 | Malina Adam | Bojszowy | Bieg – 10 km | Ĺwierczyniec Running | NIE |
214 | Malinowska MaĹgorzata | Gilowice | Bieg – 10 km | Powoli do celu | TAK |
215 | Malinowski Krzysztof | Gilowice | Bieg – 10 km | Powoli do celu | TAK |
216 | MaĹda Edyta | Ĺwierczyniec | Rolki – 10 km | Brak | NIE |
217 | MaĹda Mateusz | Ĺwierczyniec | Rolki – 10 km | Brak | NIE |
218 | MaĹek Franciszek | Tychy | Bieg – 10 km | Team Papry | TAK |
219 | MaĹek Marzena | Tychy | Bieg – 10 km | Team Papry | TAK |
220 | MaĹycha Artur | Tychy | Bieg – 10 km | DLA JADWINI | TAK |
221 | Marczykiewicz Sylwia | Tychy | Bieg – 10 km | Team Papry | TAK |
222 | Marek RafaĹ | GoczaĹkowice-ZdrĂj | Bieg – 10 km | KAC RUNNERS | TAK |
223 | Maruchniak Leszek | Piekary ĹlÄ skie | Bieg – 10 km | Magneti Marelli Poland | TAK |
224 | Matusiak Marcin | Wola | Bieg – 10 km | Po Woli Do Celu | NIE |
225 | MÄsior Robert | Tychy | Bieg – 10 km | IRONS TYCHY | TAK |
226 | Merchut Wojtek | Tychy | Bieg – 10 km | Proma Group | TAK |
227 | Michalik Dorota | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
228 | MichaĹowski Boleslaw | KrakĂłw | Rolki – 10 km | Night Runners KrakĂłw | TAK |
229 | Michulec Tadeusz | BieruĹ | Bieg – 10 km | CHWALISZ NIE CHWALISZ- LOTEJ Z NAMI | NIE |
230 | Mika Mateusz | Ĺwierczyniec | Bieg – 10 km | Tajfun Ĺwierczyniec | NIE |
231 | MikoĹajczyk Marcin | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
232 | Mirkowska Agnieszka | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
233 | MoczaĹa Katarzyna | Ĺaziska | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
234 | MoczaĹa Katarzyna | Ĺaziska | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
235 | Morgalla Jerzy | Rudy | Rolki – 10 km | Brak | TAK |
236 | Moskwa PrzemysĹaw | Tychy | Rolki – 10 km | Wkurw_Team | TAK |
237 | Moucka Piotr | Piekary ĹlÄ skie | Bieg – 10 km | brak | NIE |
238 | Mroczka Orzapak Anna | Katowice | Bieg – 10 km | Orzapak team | NIE |
239 | Mrozik Dariusz | Bojszowy | Bieg – 10 km | Bojszowy | NIE |
240 | Mucha Wojciech | Tychy | Bieg – 10 km | Magna Formpol Running Team | TAK |
241 | Muchowska Maria | Tychy | Bieg – 10 km | byle do przodu MW | TAK |
242 | Murczek Piotr | Bojszowy | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
243 | MusiaĹ Marek | OĹwiÄcim | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
244 | Musik Alina | MysĹowice | Bieg – 10 km | PoweradeTeam | NIE |
245 | MusioĹ Monika | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
246 | MusioĹ Piotr | Imielin | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
247 | MusioĹ Andrzej | Tychy | Rolki – 10 km | Team Papry | TAK |
248 | MuszyĹska BoĹźena | BieruĹ | Bieg – 10 km | TEAM PAPRY | TAK |
249 | MuszyĹski Piotr | BieruĹ | Bieg – 10 km | TEAM PAPRY | TAK |
250 | Najmanowicz Jan | Tychy | Bieg – 10 km | Viking Training Center | TAK |
251 | Niemczyk Krzysztof | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
252 | Nowak Mateusz | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
253 | Nowak Ĺukasz | LÄdziny | Bieg – 10 km | Biegacz amator | TAK |
254 | Nowak Klaudia | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
255 | Nowak Piotr | Tychy | Rolki – 10 km | Brak | TAK |
256 | Nowakowska Joanna | Ĺwierczyniec | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
257 | Nowicka Monika | Tychy | Rolki – 10 km | Team Papry | TAK |
258 | Noworyta Artur | Bojszowy Nowe | Bieg – 10 km | Ĺwierczyniec Running | NIE |
259 | Noworyta Grzegorz | Rudze | Bieg – 10 km | Don’t give up | TAK |
260 | OkoĹ PrzemysĹaw | BÄdzin | Bieg – 10 km | Magneti Marelli Poland | TAK |
261 | OkrĂłj Zbigniew | Gliwice | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
262 | OpyrchaĹ Marta | Tychy | Rolki – 10 km | Kopytkawbiegu | NIE |
263 | Orkwiszewska Oli | BieruĹ | Bieg – 10 km | Scarpa Team Polska | TAK |
264 | Orocz Marcin | Cielmice | Rolki – 10 km | Brak | NIE |
265 | Orzechowski Orzapak Adam | Katowice | Bieg – 10 km | Orzapak team | NIE |
266 | Pachut Justyna | Tychy | Bieg – 10 km | Viking Training Center | TAK |
267 | Pachut Justyna | Piasek | Bieg – 10 km | Viking Training Center | NIE |
268 | PajÄ k Ewa | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
269 | Palt Tomasz | Katowice | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
270 | Partyka Agata | Miedzyrzecze | Bieg – 10 km | Biegne byle dobiec | NIE |
271 | Pasierbek PrzemysĹaw | Bielsko BiaĹa | Bieg – 10 km | IMPERIUM SPORTU | NIE |
272 | Pastuszka Artur | BieruĹ | Bieg – 10 km | Run & Stunt | TAK |
273 | PÄdziwiatr Gabriela | Sosnowiec | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
274 | Penczek Klaudia | BieruĹ | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
275 | Perlak Magdalena | Katowice | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
276 | Petkiewicz Tomasz | MikoĹĂłw | Bieg – 10 km | KIA ETRANS – STS BIEGATON MIKOĹĂW | TAK |
277 | Pidanty Ĺukasz | JastrzÄbie ZdrĂłj | Bieg – 10 km | Madyrun | NIE |
278 | Piechula Bobla Katarzyna | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
279 | Piekorz Tadeusz | Wola | Bieg – 10 km | CRIK FCA POLAND | TAK |
280 | Piekorz Krzysztof | Bojszowy | Bieg – 10 km | Vking Training Center | TAK |
281 | Pietrzyk Wojciech | KrakĂłw | Bieg – 10 km | Lacho Team | TAK |
282 | PikuĹa Jacek | BieruĹ | Bieg – 10 km | BiegnÄ Byle Dobiec | TAK |
283 | Pinocy Szymon | LÄdziny | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
284 | Pitek Tomasz | Ĺwierczyniec | Bieg – 10 km | SkoĹna | NIE |
285 | PodleĹ PaweĹ | Wola | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
286 | PodleĹny PaweĹ | BieruĹ | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
287 | Polko Roman | Tychy | Rolki – 10 km | WKB Meta Lubliniec | TAK |
288 | Pompa Dariusz | Tychy | Bieg – 10 km | BIEGNÄ BYLE DOBIEC | TAK |
289 | Porembski Dawid | Tychy | Bieg – 10 km | Inter | TAK |
290 | Prokopczuk Wiktor | Tychy | Bieg – 10 km | Magna Formpol Running Team | TAK |
291 | Pronobis Mateusz | BÄdzin | Rolki – 10 km | Silesia Skating | NIE |
292 | PrzewoĹşnik Dawid | Wola | Bieg – 10 km | Smart Solution | TAK |
293 | Rabiasz Marcin | Katowice | Bieg – 10 km | Magna Formpol Runing team | TAK |
294 | Rafalski Adam | BieruĹ | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
295 | Reinert Aleksandra | Pszczyna | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
296 | Rejszel Ĺukasz | Tychy | Bieg – 10 km | RunTek44 | NIE |
297 | Religa Kinga | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
298 | Roehrich Krzysztof | ĹÄ ka | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
299 | Roj Janusz | KnurĂłw | Rolki – 10 km | Silesia Skating | TAK |
300 | RomaĹski BartĹomiej | Jawiszowice | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
301 | Rosa Arkadiusz | Katowice | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
302 | RosiĹski PaweĹ | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
303 | Rozmus Ews | GĂłra | Bieg – 10 km | Powoli do Celu | NIE |
304 | Rozmus Ewa | GĂłra | Bieg – 10 km | PoWoli do Celu | TAK |
305 | Rozmus Wojciech | GĂłra | Bieg – 10 km | PoWoli do Celu | TAK |
306 | Rozmus Marzena | Bojszowy Nowe | Bieg – 10 km | ĹWIERCZYNIEC RUNNING | NIE |
307 | Runner Alek | MikoĹĂłw | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
308 | Rybacki Zbigniew | Tychy | Bieg – 10 km | CRIK FCA POLAND | NIE |
309 | Rybarz Arturion | Brzeszcze | Bieg – 10 km | Zadyszka OĹwiÄcim | NIE |
310 | RyĹ PaweĹ | Tychy | Bieg – 10 km | Viking Training Center | TAK |
311 | RyĹca Barbara | Tychy | Bieg – 10 km | Osoba prywatna | TAK |
312 | RypuĹa GraĹźyna | LÄdziny | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
313 | RypuĹa Zenon | LÄdziny | Bieg – 10 km | 1956 | TAK |
314 | RypuĹa Jacek | Bojszowy | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
315 | Rzepka MichaĹ | BieruĹ | Bieg – 10 km | Team Papry | TAK |
316 | Sagan Marian | Tychy | Bieg – 10 km | 40-latek Tychy | TAK |
317 | Sagan Irena | Tychy | Bieg – 10 km | 40-latek Tychy | TAK |
318 | Sagan Zbigniew | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
319 | Sakwa Patrycja | MiÄdzyrzecze | Rolki – 10 km | Brak | NIE |
320 | Sambak Tadeusz | Brzeszcze | Bieg – 10 km | Zadyszka OĹwiÄcim | TAK |
321 | Sienkiewicz Gabriela | Wola | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
322 | Siewierski Adam | Tychy | Bieg – 10 km | Team Papry | TAK |
323 | Sikora Dawid | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
324 | Sitko Adam | Bojszowy | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
325 | Siwiec Tomasz | MysĹowice | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
326 | Siwiec SĹawomir | MysĹowice | Bieg – 10 km | Fizjoterapia Neuromag | TAK |
327 | SkierĹ Ewa | Tychy | Bieg – 10 km | Magna Formpol Running Team | TAK |
328 | Skorobogaty Piotr | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
329 | Skrabarczyk WiesĹaw | Wola | Bieg – 10 km | PoWoli do Celu | NIE |
330 | SĹodziĹska Magdalena | JastrzÄbie ZdrĂłj | Rolki – 10 km | Madyrun | NIE |
331 | SĹowik Kornelia | Wola | Bieg – 10 km | PoWoli do celu | NIE |
332 | SĹowik Marek | Wola | Bieg – 10 km | PoWoli do celu | NIE |
333 | Smyczek Bartek | Rybnik | Bieg – 10 km | KilometroĹźerca | NIE |
334 | Sobczyk SĹawomir | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
335 | SoboĹ Piotr | BieruĹ | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
336 | SoboĹ Marta | Tychy | Bieg – 10 km | BKS Bielsko-BiaĹa | NIE |
337 | Sobura Krzysztof | Imielin | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
338 | Sobura Mariusz | Imielin | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
339 | Sojka SĹawomir | Tychy | Bieg – 10 km | Viking Training Center | TAK |
340 | SokóŠĹukasz | Tychy | Bieg – 10 km | Fenix Tychy | NIE |
341 | SoĹtysik Przemek | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
342 | Sosna Kazimierz | BieruĹ | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
343 | SpaĹa Aleksandra | Tychy | Bieg – 10 km | Centrum Kettlebell Tychy | NIE |
344 | SpaĹa Aleksandra | Tychy | Bieg – 10 km | Centrum Kettlebell Tychy | TAK |
345 | StaĹczyk Andrzej | Wola | Bieg – 10 km | PoWoli do celu | TAK |
346 | Stanicka Monika | Tychy | Bieg – 10 km | RUNHOGS Tychy | TAK |
347 | Staniczek Adam | Tychy | Bieg – 10 km | Fragles Tychy | TAK |
348 | StÄchĹy Monika | Bojszowy | Rolki – 10 km | wyrolowana mama | NIE |
349 | Steczko Anna | MikoĹĂłw | Bieg – 10 km | Viking Training Center | TAK |
350 | Stojanowski Dawid | Tychy | Bieg – 10 km | RUNHOGS Tychy | TAK |
351 | StokĹosa Grzegorz | Bojszowy | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
352 | Stolorz Katarzyna | Tychy | Bieg – 10 km | INĹťYNIERIA BIEGANIA | NIE |
353 | StrumiĹska Angelika | KleszczĂłw | Rolki – 10 km | Brak | TAK |
354 | StrumiĹska Angelika | KleszczĂłw | Rolki – 10 km | Brak | NIE |
355 | Stulka Krzysztof | Tychy | Bieg – 10 km | JorguĹ Team | TAK |
356 | Stycz Katarzyna | GostyĹ | Bieg – 10 km | Powerade Team | NIE |
357 | Stysz Fabian | MysĹowice | Bieg – 10 km | Mors Hubertus MysĹowice | TAK |
358 | Stysz Daria | Ĺwierczyniec | Bieg – 10 km | Mors Hubertus MysĹowice | NIE |
359 | Suchecki Mariusz | ChrzanĂłw | Bieg – 10 km | Parkrun ChrzanĂłw | NIE |
360 | Suska Ĺukasz | BieruĹ | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
361 | Syrocki Arkadiusz | Tychy | Bieg – 10 km | Magna Formpol Running Team | TAK |
362 | Szczelina Marta | Brzeszcze | Bieg – 10 km | Nessi Team/Speed Team Brzeszcze | NIE |
363 | Szczepaniak Grzegorz | Tychy | Bieg – 10 km | Team Papry | NIE |
364 | SzczygieĹ PaweĹ | BieruĹ | Bieg – 10 km | Koniczynka | TAK |
365 | Szojda Adam | Tychy | Rolki – 10 km | Wkurw_Team | TAK |
366 | Szopa Piotr | CzÄstochowa | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
367 | Szweda Krzysztof | Pszczyna | Bieg – 10 km | Esa team | NIE |
368 | SzydĹowska Agnieszka | Tychy | Bieg – 10 km | BiegnÄ Byle Dobiec | TAK |
369 | SzydĹowski Waldemar | Tychy | Bieg – 10 km | BiegnÄ Byle Dobiec | TAK |
370 | Szyja Marcin | Tychy | Bieg – 10 km | Wybiegani | NIE |
371 | Szymkowiak Mmateusz | Bielsko-BiaĹa | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
372 | Szymski Marian | Imielin | Bieg – 10 km | Truchtacz-MysĹowice | TAK |
373 | Szyniec Marcin | Tychy | Bieg – 10 km | Lake Runners | TAK |
374 | Tabor Agata | Tychy | Rolki – 10 km | Brak | TAK |
375 | Tajber Sebastian | Ĺwierczyniec | Bieg – 10 km | Ĺwierczyniec Running | NIE |
376 | Tekla Krzysztof | LÄdziny | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
377 | Tokarz Dominik | OĹwiÄcim | Bieg – 10 km | ENERGY OĹWIÄCIM | TAK |
378 | Tomala Wojciech | Bojszowy Nowe | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
379 | Tomala Marcin | Bojszowy Nowe | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
380 | Tomalik Anna | OĹwiÄcim | Bieg – 10 km | #BBKTS | NIE |
381 | Tomczak Jacek | Tarnowskie GĂłry | Bieg – 10 km | GTW | NIE |
382 | Tomczyk Piotr CzesĹaw | Piasek | Bieg – 10 km | WILD RUNNERS CLUB | NIE |
383 | Toniak Filip | Tychy | Rolki – 10 km | Silesia Skating | NIE |
384 | Toniak Filip | Tychy | Rolki – 10 km | Silesia Skating | NIE |
385 | Torba Daniel | MysĹowice | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
386 | Treska Piotr | Tychy | Bieg – 10 km | Runhogs Tychy | NIE |
387 | Treska Piotr | Tychy | Bieg – 10 km | Runhogs Tychy | TAK |
388 | Trojanowski Tomasz | Ornontowice | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
389 | Tuchowski Jacek | Ĺwierczyniec | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
390 | TyczyĹska Katarzyna | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
391 | TyĹkiewicz Anna | Tychy | Rolki – 10 km | Brak | TAK |
392 | Urbanowicz MichaĹ | KrakĂłw | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
393 | Venslauskas Dominika | Tychy | Bieg – 10 km | ProsiekoTeam | TAK |
394 | Waajdzik MaĹgorzata | Bjszowy | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
395 | Wajdzik MaĹgorzata | Bojszowy | Bieg – 10 km | BiegnÄ Byle Dobiec | NIE |
396 | Waleczek Krzysztof | ĹÄ ka | Bieg – 10 km | ĹÄ ka biega | TAK |
397 | Waleczek Krzysztof | ĹÄ ka | Rolki – 10 km | ĹÄ ka biega | NIE |
398 | Walter Ĺukasz | Tychy | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
399 | WaĹczyk Grzegorz | Tychy | Bieg – 10 km | Pasieka Gucio | TAK |
400 | WĂłjcik Tomek | Tychy | Bieg – 10 km | Powerade Team | NIE |
401 | WĂłjcik Grzegorz | Ĺwierczyniec | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
402 | WÄgrzynowicz Klaudia | Tychy | Rolki – 10 km | Team Papry | TAK |
403 | Wika Sebastian | Tychy | Bieg – 10 km | 40-latek Tychy | TAK |
404 | Wilczewski Tomasz | Tychy | Bieg – 10 km | Adient team / 40-latek Tychy | NIE |
405 | Wilk Wojciech | Tychy | Bieg – 10 km | Lake Runners | TAK |
406 | Wisniowska Izabela | Tychy | Bieg – 10 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | NIE |
407 | Wodniak Angela | Wola | Bieg – 10 km | PoWoli do celu | TAK |
408 | Wojciech JarosĹaw | Wola | Bieg – 10 km | PoWoli do celu | TAK |
409 | Wojciechowska MaĹgorzata | GostyĹ | Bieg – 10 km | Viking Training Center | TAK |
410 | Wojtasik Wojciech | Dankowice | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
411 | Wojtasik Wojciech | Dankowice | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
412 | Wojtusiak Tomasz | Skoczow | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
413 | WrĂłbel Tomasz | Ĺwierczyniec | Bieg – 10 km | Brak | TAK |
414 | WrĂłblewska ElĹźbieta | Katowice | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
415 | Wrzecionkowski Adrian | Tychy | Bieg – 10 km | TGB | TAK |
416 | Wysocki Mariusz | Piekary ĹlÄ skie | Bieg – 10 km | Lecymy DurĹ | NIE |
417 | Zaczyk Andrzej | PaniĂłwki | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
418 | Zakrzewski Grzegorz | ChorzĂłw | Rolki – 10 km | Brak | TAK |
419 | Zaradny Jaromir | Katowice | Bieg – 10 km | MDK 2 Tychy | NIE |
420 | ZiÄba Ĺukasz | Tychy | Bieg – 10 km | RUNHOGS TYCHY | TAK |
421 | ZiÄcina Agnieszka | Wola | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
422 | Ziecina Agnieszka | Wola | Bieg – 10 km | Brak | NIE |
423 | ZioĹa Sebastian | Tychy | Bieg – 10 km | Lake Runners | TAK |